sağlık bakanlığı logo



Personel Ad Soyad Birim / Büro Dahili Telefon
MEHMET FATİH GÜLŞEN ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 201
HÜLYA AKASLAN ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (ASKOM) 5109
Sevinç PELİT ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (ASKOM) 0224
ALİ CEYLAN ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (İLK YARDIM) 0024
MELTEM GÜL ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (İLK YARDIM) 0211
HALİL KILIÇASLAN AFETLERDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 5005
AYŞENUR SEÇEN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ BİRİMİ 1151
AHMET AKMAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ BİRİMİ 1151
EBRU İNCE DÜŞKÜN AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1092
Raziye ÖZTÜRK AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1191
RESUL ATEŞ AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1197
MELİKE AYDIN AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1194
EBRU ARABACI AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1191
Münire CANDAR ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (BASIN) 1179
ATAHAN YILMAZ ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (BASIN) 1179
GONCA SAĞLAM AŞI PROGRAMLARI BİRİMİ 1114
Şükran YÜCEDAL AKLAN AŞI PROGRAMLARI BİRİMİ 1110
Vildan TEMELKURAN BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1110
Sezgin YILMAZ BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1114
GÜLTEKİN GEZER BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1110
HAVVA KILIÇ BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1110
Ethem ÖRGE BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1114
RAMAZAN İLBEY TEPELİ BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 6025
ASLIHAN EREN BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1205
HAVANA DEMİR BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1183
HAVVA ATASOY BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1113
Demet TEKİN YAKIŞAN BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1113
ŞERİFE ATASOY BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1113
Osman KAYA ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ
Adem ÖZER ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 6081
İSMET ATİK ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 1095
ÇİĞDEM KAYA ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1094
DERYA AKGÜL KANALICI ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1094
HAVVA AŞIK BİLBAŞAR ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1109
HÜLYA KARAKILINÇ ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1073
GÜZİN HAMARAT ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1187
ÖZLEM GÖKTEPE ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1094
Nuray ÇAYIR ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1105
ESİN ALİM ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1121
MEHTAP ALPAK ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1104
Sevil UFUK ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1108
GÜLŞEN AKSOY ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1161
ESRA AKDEMİR YILMAZ ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1205
ECEM DOĞAN ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1121
DÖNDÜHANIM AKYOL ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1094
Neslihan ÖZTÜRK AKKOYUN ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1108
GİZEM DÜLGER ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1111
KAMİLE ALICI DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1133
Efe ÇABUK DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6053
TUĞBA MERAL DİĞER PERSONEL ATAMA BİRİMİ 6015
SILA CİHANGİR DİĞER PERSONEL ATAMA BİRİMİ 6029
YELİZ BÖLÜKBAŞ DİĞER PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6056
RECEP YUNUS YÜCE DİĞER PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6027
HAFİZE GÜLŞAH ERTUĞRUL DİĞER PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 1284
Yeliz SEVİMLİ DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6035
Meryem KÜÇÜKYAVUZ DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6035
ASLI AK KAYA DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6035
SERAP GÜNDÜZ DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6043
Nilüfer MENEKŞE DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6109
Merve ÖZDEMİR DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6035
MİHRİBAN ERÇELİK DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6109
Neslihan ÜSTÜN ECZACILIK BİRİMİ 1149
HESNA AYÇA LAPA YILDIRIM ECZACILIK BİRİMİ 1150
EBRU ASLIHAN ECZACILIK BİRİMİ 1157
ENBİYA KIRAN EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 6048
YILDIZ GÖKÇE EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 6048
Özlem ZENGİN EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1287
Serap AKSAKAL EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1283
EDA ÇALIK EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1291
EBRU BÜYÜKEREN EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1287
ADİLE GÜLÇİÇEK ERDEĞER EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1275
HACER NUR YÜCE HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6037
SANİYE GÜLATAN HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1090
Hasret ÇEVİK HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 6102
Selda ŞAHİN HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 6036
GÜLİZ ŞULE ÖZAVCI YÖRÜKOĞLU HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 6018
TUĞBA ATAY HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 6062
DERYA ARIK HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6016
LATİFE PEKŞEN ARSLAN HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6051
Okan USLU HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6016
Emin Süha SAYRAÇ HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6051
İSMAİL YİĞİT HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6051
MUSTAFA ŞENGÜNLÜ HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 2173
Arif ÖZKAN HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 2173
Elvan Zekiye ALTEN HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 2161
Faruk GÜNNASIR HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ EV TEL. 0.242.311.37
Hüseyin Eren SARI HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 2172
Cihan URHAN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ 1080
İBRAHİM OKUR İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1030
LEYLA ÇELİK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1122
Sait KAYA İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1123
Dursun KIRIK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1122
Ayşe GÖK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1122
GÜLŞEN SARI İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1123
Gülsüm BEKİT İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1178
MUHAMMET MUSTAFA İYİBİÇER İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1030
NURİ TUNÇTAŞ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1178
MUSTAFA ÖVEÇ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1123
ORHAN AY İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1178
FATİH MEHMET KIRAN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (İŞ SAĞLIĞI) 1080
Aslı CANTÜRK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (İŞ SAĞLIĞI) 1149
AYHAN ONAT İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (İŞ SAĞLIĞI) 1061
HACER TUNÇ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (İŞ SAĞLIĞI) 1079
FAHRİ GÜNEŞ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (TEKNİK) 1021
ADEM İYİBİÇER İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (TEMİZLİK) 1999
Zeki SARIIŞIK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ULAŞIM) 1021
Fatma AVŞAR İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (YEMEKHANE) 1612
AYSUN FİDAN İL KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ 6074
RAHİME ERTÜRK İNCELEME VE SORUŞTURMA BİRİMİ 1180
EMRE DEMİRKIRAN İNCELEME VE SORUŞTURMA BİRİMİ 6075
ŞERİFE SEVDE KÜÇÜK İNCELEME VE SORUŞTURMA BİRİMİ 1082
ÇİĞDEM UĞUŞ İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6059
ARZU KAHRAMAN İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6061
MUHAMMET YILDIRIM İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6019
AHMET EREN OĞUZ İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6059
AYNUR KARA İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1058
EMİNE YILDIRIM İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1191
GÜRCAN GÜNEŞ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1097
FATMA ÖZBEK İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1058
RANA ERDOĞAN İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1057
Şerafettin DURU İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1068
Evrim COŞKUN İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1058
Kamuran YILMAZ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1068
ALİ KILINÇ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1058
KÜBRA ATALAY İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1055
ESRA NUR BİÇGİ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1055
FATİH YAVUZ KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1277
EMRE ASİLTÜRK KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6007
YUNUS EMRE PEKDEMİR KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6007
EBRU SARIKAYA KAMU SAĞLIK TESİSLERİ BİRİMİ 6108
UĞUR TUNCER KAMU SAĞLIK TESİSLERİ BİRİMİ 1144
SUNA KARAOĞLU KAMU SAĞLIK TESİSLERİ BİRİMİ 1144
Musa ÖZKAN MALİ HİZMETLER BİRİMİ (TAHAKKUK) 2131
Hülya GÜNEŞ Mesleki Sorumluluk Kurulu İl Koordinatörlüğü Birimi 6055
TANSU ALPAK Mesleki Sorumluluk Kurulu İl Koordinatörlüğü Birimi 6055
NİHAL ADAY DEMİRAY Mesleki Sorumluluk Kurulu İl Koordinatörlüğü Birimi 6055
SEZEN KOPARAN MURATPAŞA 101 NOLU AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1089
Orhan ŞANLI ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6097
Meral TORUNOĞLU ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6009
Latife GÖKTAŞ ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6009
SEMRA ÇANKAYA ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6104
EDA BAYRAKTAR ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6074
FATMA GÜLCÜ ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 1274
Dönüş BALTA ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6097
Müjgan ÇIKRIK ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6003
Alev YURTSEVEN ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 1274
MEHTAP ÖZDEN SAĞLIK BAKIM VE HASTA HİZMETLERİ BİRİMİ 6021
MEHMET FATİH DEMİRTAŞ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 2057
EKREM AKTAŞ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 2033
FATMA DUMAN SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 2057
SİBEL ŞANLI SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 6065
ÖZGÜR AYDIN SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1282
İSMAİL FURKAN ATİFİ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1282
MUSA COŞKUNSU SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1282
OSMAN KÖKEN SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 6065
ERDİNÇ BAYRAKTAR SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 2032
GÜRHAN SENEK SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 6065
SÜLEYMAN TOLGA KAVAS SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1282
ALİ BURAK KARAKAŞ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 2059
MEHMET BURAK ÇORLU SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 6029
İSMAHAN ŞAHİN SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 2058
AYŞE ERBAŞ SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1144
İBRAHİM CENGİZ KATLANDUR SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6086
BAYRAM ŞİMŞEK SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 6078
BİLGİN ANAÇOĞLU SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 6012
DİLEK SOYUÇOK SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 0000
Murat KÖSE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1244
Züleyha ÖGÜR SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 6103
Kevser DOĞAN SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1088
SEVAL TELLİ SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1088
Esma YAZIR AY SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1244
Yeliz ÖZEKEN SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 6008
MERVE DUMAN SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1182
Hülya UĞUR SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 6103
MELTEM EREN SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1229
AYSEL NURAL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1085
TÜRKAN ÇİÇEK SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1062
BÜŞRA YURTSEVER SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1244
TAYFUR ŞAHAN SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1085
AYNUR TAT SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1059
HATİCE ÖZDEN YILDIRIM SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1072
GÜSSÜN DURMAZ SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1059
HASAN ÖZORAN SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1060
FATMA AVCI ÇAPAN SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1060
Emine DAĞLI SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1059
Fatih TEZEL SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1060
Şule KALE SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1072
Ayşe TAŞÇI SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 6008
FEYZA ŞAHİN SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 6058
HACER TAŞ DURMUŞ SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 6103
OĞUZHAN KARAKAŞ SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1060
MUHAMMET EĞRİBOYUN SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6079
SİBEL OKTAROĞLU SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6039
İpek YILMAZ SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6083
HAKAN BOZDOĞAN SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6093
HALİL LÜLE SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6050
GÜLAY GÜNEŞ CÜDRİ SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6064
SİBEL BALCI SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6111
Gamze ERGİN TOPUKLAMA SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6034
DİDAR KARA SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6083
Abdulkadir DİVARCI SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6024
ESRA USTA SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6080
HANDE GÖK SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6049
ABDULLAH AKIN SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6063
GAMZE TORTCU SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6010
GİZEM AKKAYA SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6024
AYTEN KANSU SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6041
ÜMİT GÜZEL SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 1284
RAZİYE KOÇ SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6082
SEVİM ERDEM SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6082
Huriye GÖBEN SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6098
MEDİNE DAL SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6098
ZEHRA NUR DOĞAN SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 677
EBRU AKKÖZ SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6013
EMRE PAŞALI SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6013
MERVE GÜÇÜKÖZ SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6056
MELEK ŞEYMA ERKARADAŞ SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6047
SEVİLAY AYKUT SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT BİRİMİ 1046
Gamze KARAKAYA SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT BİRİMİ 1046
AYSUN GENCER SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT BİRİMİ 1046
NURSEL ACAR SİVİL SAVUNMA VE SEFERBERLİK HİZMETLERİ BİRİMİ 2040
Yalçın ÖZPEKCAN SİVİL SAVUNMA VE SEFERBERLİK HİZMETLERİ BİRİMİ 2009
CENNET ATEŞ TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6068
ALİRIZA DOĞULAR TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6072
Hüseyin KARABULUT TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6023
EMRE AYDIN TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6023
CAFER BORA TAŞ TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6073
ALİ İRİŞ TIBBİ CİHAZ VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ 1087
RAMAZAN UMUT TIBBİ CİHAZ VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ 1143
Ertuğrul GÜLCAN TIBBİ CİHAZ VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ 1143
ADNAN UÇ TIBBİ CİHAZ VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ 1087
ALİ PEKER TIBBİ CİHAZ VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ 1063
GÜLSÜM GÖZLEK TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1096
GÜLŞEN TALAN TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1094
Türkan ÜSTÜNDAĞ TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1098
MEHMET ALİ DURMAZ TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 6037
RUKİYE PELİN AKGÜN TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1188
Nezahat DENİZ TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1096
Nevin ŞEN YILMAZ VERİMLİLİK VE KALİTE YÖNETİM BİRİMİ 6022
YUNUS ERALP YATIRIMLAR BİRİMİ 2197
Personel Ad Soyad Birim / Büro Dahili Telefon