sağlık bakanlığı logo



Personel Ad Soyad Birim / Büro Dahili Telefon
EBRU BÜYÜKKARAMAN ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1086
Ali Vefa SAYRAÇ ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6031
NEŞE ÇAMKERTEN ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 0225
HASAN TEPE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 0205
MEHMET FATİH GÜLŞEN ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 201
IŞIL KALELİ ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1075
ZEYNEP CAMBOLAT ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (ASKOM) 226
Sevinç PELİT ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (ASKOM) 0224
AYHAN ULAŞTI ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (BİLGİ İŞLEM) 0022
ALİ CEYLAN ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (İLK YARDIM) 0024
MELTEM GÜL ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (İLK YARDIM) 0211
ORHAN BERK TUĞRUL ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (TEKNİK) 0227
HALİL KILIÇASLAN AFETLERDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 5005
SİBEL KIZILKAR AFETLERDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 234
EBRU İNCE DÜŞKÜN AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1092
EMİNE YILDIRIM AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1191
RANA ERDOĞAN AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1057
Raziye ÖZTÜRK AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1191
AYÇA KÜÇÜK AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1106
Resul ATEŞ AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1190
MELİKE AYDIN AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1194
Kamber KAYA ANTALYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ 4518
HAKİME KAYA ANTALYA HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI 6034
Tahir TÜRKMEN ANTALYA HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI 1034
Sıdıka KURUCA ANTALYA HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI 1108
Veli DEMİRAY ANTALYA HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI 6008
Elif ÇOĞALAN ANTALYA HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI 1098
Fatma AVŞAR ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 1612
ALEYNA NUR ALTUNTAŞ ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 1051
Münire CANDAR ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (BASIN) 1179
GONCA SAĞLAM AŞI PROGRAMLARI BİRİMİ 1114
Şükran YÜCEDAL AKLAN BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1110
SEYDA AKKAYA BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1106
Vildan TEMELKURAN BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 2011
Gültekin GEZER BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1110
HAVVA KILIÇ BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1110
Ethem ÖRGE BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1114
ŞERİFE ATASOY BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1113
ASLIHAN EREN BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1205
HAVVA ATASOY BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1113
Alev TOPÇU BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1251
Demet TEKİN YAKIŞAN BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1113
FUAT KARABÜK ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 1062
Osman KAYA ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ
ÇİĞDEM KAYA ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1094
DERYA AKGÜL KANALICI ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1094
HAVVA AŞIK BİLBAŞAR ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1104
ÖZLEM GÖKTEPE ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1094
Öznur AYNALI ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1111
Nuray ÇAYIR ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1105
ESİN ALİM ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1121
Nakiye ZAHMAKIRAN ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1105
MEHTAP ALPAK ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1104
Sevil UFUK ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1108
Serpil ALTUN ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1094
GÜLŞEN AKSOY ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1161
GEVHER TAYLAN ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1111
Neslihan ÖZTÜRK AKKOYUN ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1108
MUHAMMED FURKAN YORULMAZ ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1155
GİZEM DÜLGER ÇOCUK, ERGEN, KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1111
HİLMİ ŞEFİK CAMBOLAT DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6110
Fatih YAVUZ DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1050
Efe ÇABUK DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6032
GÜLAY GÜNEŞ CÜDRİ DİĞER PERSONEL ATAMA BİRİMİ 6091
ŞEYDA TÜLAY EREN DİĞER PERSONEL ATAMA BİRİMİ 6064
YELİZ BÖLÜKBAŞ DİĞER PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6056
YILDIZ GÖKÇE DİĞER PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6041
Yeliz SEVİMLİ DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6035
Meryem KÜÇÜKYAVUZ DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6035
ASLI AK KAYA DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6035
SERAP GÜNDÜZ DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6043
Nilüfer MENEKŞE DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6109
Emine BANKAOĞLU DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6035
MİHRİBAN ERÇELİK DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 6109
Huriye GÖBEN DÖNER SERMAYE MUHASEBE HİZMETLERİ BİRİMİ 6013
Neslihan ÜSTÜN ECZACILIK BİRİMİ 1148
Sinem KUMRU ECZACILIK BİRİMİ 1157
HESNA AYÇA LAPA YILDIRIM ECZACILIK BİRİMİ 1150
Gözde SAYAR GÜMÜŞ ECZACILIK BİRİMİ 1149
Nefise TAŞKIRAN ECZACILIK BİRİMİ 1149
YUNUS ERALP ECZACILIK BİRİMİ 1149
ENBİYA KIRAN EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1994
SEMRA ORAL EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1001
ESRA AKDEMİR YILMAZ EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1205
Özlem ZENGİN EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1144
Serap AKSAKAL EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1169
EDA ÇALIK EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1169
EBRU BÜYÜKEREN EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1168
ADİLE GÜLÇİÇEK ERDEĞER EĞİTİM HİZMETLERİ BİRİMİ 1168
HACER NUR YÜCE HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6037
SANİYE GÜLATAN HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1090
Hasret ÇEVİK HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 6102
Selda ŞAHİN HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 6036
DERYA ARIK HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6016
Nuran BÜYÜKOTCU HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 1123
LATİFE PEKŞEN ARSLAN HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6051
Okan USLU HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6016
Emin Süha SAYRAÇ HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6051
ESRA YETİK HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6017
İSMAİL YİĞİT HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 6051
MUSTAFA ŞENGÜNLÜ HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 2173
Arif ÖZKAN HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 2173
Elvan Zekiye ALTEN HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 2161
Hüseyin Eren SARI HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 2172
FATMA İPEK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ 1044
Cihan URHAN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ 6058
Mustafa ÇETİN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ 1047
Elife TOPTAŞ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ABONE) 1133
Ayşe GİRİŞEN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ABONE) 1133
Meltem ÖZNUR İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ABONE) 1133
Mikdat TÜRKMENOĞLU İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ABONE) 1133
CAFER ŞEN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ABONE) 1133
ZAKİR DİLEK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ARAÇ SİCİL) 1049
Ferudun GÜVENDİREN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ARAÇ SİCİL) 1718
Mustafa ERGİN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ARAÇ SİCİL) 1049
EMEL GÜRBÜZ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ARAÇ SİCİL) 1049
ELİF KARAKUŞ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (DİĞER BÜRO İŞLERİ) 1048
İBRAHİM OKUR İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1030
LEYLA ÇELİK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1122
Dudu UYGAN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1123
Sait KAYA İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1030
Dursun KIRIK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1122
Ayşe GÖK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1122
GÜLŞEN SARI İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1123
ERKUT ATİK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1052
MUSTAFA ÖVEÇ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (GENEL EVRAK) 1122
AYHAN ONAT İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (İŞ SAĞLIĞI) 1088
HACER TUNÇ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (İŞ SAĞLIĞI) 1079
İRFAN İŞLEK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (MAAŞ) 1054
Rukiye GÜLER İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (MAAŞ) 1045
Ali YÜCE İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (MAAŞ) 1052
Fatma ÜZÜMCÜ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (MAAŞ) 1052
Şefika YORGANCI İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (MAAŞ) 1053
AHMET UÇAR İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (MAAŞ) 1053
ELİF OĞUZ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (MAAŞ) 1053
DERYA MELİKE BAHADUR İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (MAAŞ) 1252
Salih ERDEĞER İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (SANTRAL) 6001
Fahri GÜNEŞ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (TEKNİK) 1021
Halil İbrahim DOĞDU İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (TEMİZLİK) 1998
RECEP YUNUS YÜCE İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (TEMİZLİK) 6027
HALİL AKKABAK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ULAŞIM) 6042
MURAT ZEYREK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ULAŞIM) 1021
Ali ÖKSÜZ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ULAŞIM) 1021
Nuhi ŞEN İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ULAŞIM) 1021
HAVZULLAH ÖZDEMİR İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ULAŞIM) 1021
Zeki SARIIŞIK İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ULAŞIM) 1021
Musa COŞKUNSU İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (ULAŞIM) 1021
HACER TAŞ DURMUŞ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (YOLLUK) 1051
AYŞE ÖKSÜZ İDARİ HİZMETLER BİRİMİ (YOLLUK) 1051
AYSUN FİDAN İL KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ 6074
EMRE DEMİRKIRAN İNCELEME VE SORUŞTURMA BİRİMİ 6075
ÇİĞDEM UĞUŞ İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6059
Nevin ŞEN YILMAZ İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6022
Arzu KAHRAMAN İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6061
Solmaz KOCAGİL İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6052
MUHAMMET YILDIRIM İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6019
AHMET EREN OĞUZ İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA BİRİMİ 6059
AYNUR KARA İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1058
GÜRCAN GÜNEŞ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1097
FATMA ÖZBEK İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1058
Gülbahar GÖKMEN KANIK İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1068
Şehriban TALAŞ KÜPELİ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1068
Şerafettin DURU İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1068
SEZEN KÖSE İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1089
Evrim COŞKUN İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1058
Kamuran YILMAZ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1068
NÜLİFER NERMİN YILMAZ KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1277
MUSTAFA YILDIRIM KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1109
YUSUF GÜNAY KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6105
Gülter BAYAR KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6051
Yunus Emre PEKDEMİR KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6007
SULTAN BİLİR KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6062
RİVAHİ KALAY KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6021
EBRU SARIKAYA KAMU SAĞLIK TESİSLERİ BİRİMİ 6108
Mustafa ÖNGÜÇ MALİ HİZMETLER BİRİMİ 1278
Sedef GÜLŞARI MALİ HİZMETLER BİRİMİ 1771
ÖMER ÖREN MALİ HİZMETLER BİRİMİ 6100
METİN KARACA MALİ HİZMETLER BİRİMİ 6055
DİLEK AYBATMAZ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (BÜTÇE) 6049
VEYSEL ŞAHİN MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DEPO) 1133
Sevda ÇELİK MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DEPO) 2030
ALİ YILDIZ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DİĞER BÜRO HİZMETLERİ) 6063
Naci GÜVENDİREN MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DİĞER BÜRO HİZMETLERİ) 1278
Fevzi GENÇ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DOĞRUDAN TEMİN) 1281
MERVE DELİBAŞOĞLU MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DOĞRUDAN TEMİN) 1281
Naciye SARIGÜL KÖKEN MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DOĞRUDAN TEMİN) 1040
AYNUR İŞÇİ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DOĞRUDAN TEMİN) 1281
SİBEL KESKİN MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DOĞRUDAN TEMİN) 1138
FERDANE AKARSU MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DOĞRUDAN TEMİN) 1281
DİDEM ESENER MALİ HİZMETLER BİRİMİ (DOĞRUDAN TEMİN) 1138
DEVRİM TURHAN MALİ HİZMETLER BİRİMİ (GELİR GERÇEKLEŞTİRME) 1136
AYFER HARMANDA MALİ HİZMETLER BİRİMİ (GELİR GERÇEKLEŞTİRME) 1132
ÜNAL GÖKCE MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İÇ KONTROL) 1166
Sevgi ALBAYRAK MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İÇ KONTROL) 1160
ZÜHRA YAVUZ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHALE) 1282
Ziya Koray TOPÇU MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHALE) 1284
Gazi YENİNARCILAR MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHALE) 1279
Cengiz SULAR MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHALE) 1283
Ümit BAYAR MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHALE) 1276
Zeynep Demet ARSLAN MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHALE) 1275
Ayşegül ERYILMAZ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHALE) 1184
DUYGU UÇAR MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHALE) 1274
MEHMET GÖDÜÇ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHTİYAÇ TESPİT) 1287
ERTUĞRUL SARIGÜL MALİ HİZMETLER BİRİMİ (İHTİYAÇ TESPİT) 1287
HAKCAN TUR MALİ HİZMETLER BİRİMİ (TAHAKKUK) 1140
Mesut SELEK MALİ HİZMETLER BİRİMİ (TAHAKKUK) 1288
SERKAN DELİBAŞOĞLU MALİ HİZMETLER BİRİMİ (TAHAKKUK) 1290
Musa ÖZKAN MALİ HİZMETLER BİRİMİ (TAHAKKUK) 1288
Zeynep YILMAZ MALİ HİZMETLER BİRİMİ (TEMİNAT) 1138
Virgil KONUK MALİ HİZMETLER BİRİMİ (VEZNE) 1133
MESUT KOÇ MURATPAŞA İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 0225
CANAN YALÇIN ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 1151
Orhan ŞANLI ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6097
Meral TORUNOĞLU ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6009
Latife GÖKTAŞ ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6009
Semra ÇANKAYA ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6104
FATMA GÜLCÜ ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 1148
Dönüş BALTA ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6009
Müjgan ÇIKRIK ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 6003
Alev YURTSEVEN ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 1151
Murat GÜNBAY ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 1129
Aylin GÜNDEĞER ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 1151
AYŞENUR SEÇEN ÖZEL HASTANELER BİRİMİ 1151
Umman SEZGİN PANDEMİ CALL CENTER 1115
Selma BARLIN PANDEMİ NUMUNE KABUL 1058
OSMAN ÜNAY PERSONEL HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1015
İBRAHİM ÇETİN PERSONEL HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6054
MUHAMMET YELESER PERSONEL HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6054
MEHMET BURAK ÇORLU PERSONEL HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6029
FATİH GÜLER SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1142
EKREM AKTAŞ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1130
FATMA DUMAN SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 2057
ÖZGÜR AYDIN SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1142
İSMAİL FURKAN ATİFİ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1142
HARUN BEKTAŞ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1010
OSMAN KÖKEN SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1142
YÜCEL YAKIŞAN SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1010
ERDİNÇ BAYRAKTAR SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1226
MUSTAFA TUNA SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 6004
SERTAN AKBAŞ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1010
GÜRHAN SENEK SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 6065
SÜLEYMAN TOLGA KAVAS SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1142
ALİ BURAK KARAKAŞ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 2059
İSMAHAN ŞAHİN SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1011
ÇAĞLA EVRİM ERKAL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1152
İBRAHİM CENGİZ KATLANDUR SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 6086
BAYRAM ŞİMŞEK SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 6078
DİLEK SOYUÇOK SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 0000
HÜLYA KARAKILINÇ SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1073
Murat KÖSE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1244
Züleyha ÖGÜR SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 6103
Kevser DOĞAN SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1088
MEHMET AŞIK SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 0120
SEVAL TELLİ SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1088
OKŞAN DURU ÖZDAĞ SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1073
Esma YAZIR AY SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1082
Yeliz ÖZEKEN SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 6008
Hülya UĞUR SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 6012
MELTEM EREN SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1013
AYSEL YAR SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1013
AYNUR TAT SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1059
HATİCE ÖZDEN YILDIRIM SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1072
GÜSSÜN DURMAZ SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1059
HASAN ÖZORAN SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1060
FATMA AVCI ÇAPAN SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1060
Emine DAĞLI SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1059
Fatih TEZEL SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1060
EDA BAYRAKTAR DEMİR SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 6074
Şule KALE SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1072
Selda ÖZARSLAN SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1057
Ayşe TAŞÇI SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 6008
Feyza ŞAHİN SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ 1291
MUHAMMET EĞRİBOYUN SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6079
SİBEL OKTAROĞLU SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6039
İpek YILMAZ SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6083
BARIŞ YILMAZ SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6064
HALİL LÜLE SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 1289
HAKİME GÜNAY SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6034
SİBEL BALCI SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6034
Gamze ERGİN TOPUKLAMA SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6111
DİDAR KARA SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6083
Abdulkadir DİVARCI SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6024
ESRA USTA SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6080
HANDE GÖK SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6083
HAFİZE GÜLŞAH ERTUĞRUL SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİ 6089
AYTEN KANSU SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6041
ADNAN UÇ SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6027
İbrahim ÖRS SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6027
RAZİYE KOÇ SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6082
SEVİM ERDEM SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6082
OKAN YEŞİL SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6013
MEDİNE DAL SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6077
ZEHRA NUR DOĞAN SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6077
EBRU AKKÖZ SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6041
EMRE PAŞALI SAĞLIK PERSONELİ ÖZLÜK İŞLERİ BİRİMİ 6013
SEVİLAY YURTERİ SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT BİRİMİ 1046
Gamze KARAKAYA SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT BİRİMİ 1046
AYSUN GENCER SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT BİRİMİ 1046
İsmet ATİK SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT BİRİMİ 1095
NURSEL ACAR SİVİL SAVUNMA VE SEFERBERLİK HİZMETLERİ BİRİMİ 2040
Yalçın ÖZPEKCAN SİVİL SAVUNMA VE SEFERBERLİK HİZMETLERİ BİRİMİ 2009
CENNET ATEŞ TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6068
ALİRIZA DOĞULAR TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6072
NACİYE TAYLAN TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6018
Hüseyin KARABULUT TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6023
EMRE AYDIN TEDARİK PLANLAMA STOK VE LOJİSTİK YÖNETİM BİRİMİ 6023
RAMAZAN UMUT TIBBİ CİHAZ VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ 1143
Ferdai ALAN TIBBİ CİHAZ VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ 6078
Ertuğrul GÜLCAN TIBBİ CİHAZ VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ 1143
Güleser CAN TIBBİ CİHAZ VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ 1063
GÜLSÜM GÖZLEK TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1096
GÜZİN HAMARAT TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1188
Türkan ÜSTÜNDAĞ TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1098
Mehmet Ali DURMAZ TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 6037
RUKİYE PELİN AKGÜN TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1091
Nezahat DENİZ TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ 1096
DENİZ İLHAN TÜTÜN VE DİĞER BAĞIMLILIK YAPICI MADDELERLE MÜCADELE BİRİMİ 1087
HÜSEYİN ECE TÜTÜN VE DİĞER BAĞIMLILIK YAPICI MADDELERLE MÜCADELE BİRİMİ 1118
KERİM ATEŞ TÜTÜN VE DİĞER BAĞIMLILIK YAPICI MADDELERLE MÜCADELE BİRİMİ 1062
FATİH MEHMET KIRAN VERİMLİLİK VE KALİTE YÖNETİM BİRİMİ 1080
Türkan ÖZÜNLÜ VERİMLİLİK VE KALİTE YÖNETİM BİRİMİ 6005
Adem ÖZER VERİMLİLİK VE KALİTE YÖNETİM BİRİMİ 6081
Fırat Menderes ZENGİN YATIRIMLAR BİRİMİ 1125
Hakan ERCAN YATIRIMLAR BİRİMİ 1100
Hasan DUMAN YATIRIMLAR BİRİMİ 1124
SİBEL ŞANLI YATIRIMLAR BİRİMİ 1043
Mehmet ÜNAL YATIRIMLAR BİRİMİ 1124
Gürkan GÜRGEN YATIRIMLAR BİRİMİ 1124
Halis Mesut KARAKAŞ YATIRIMLAR BİRİMİ 1128
KAMİLE KOLAN YATIRIMLAR BİRİMİ 1131
TAMER SARAY YATIRIMLAR BİRİMİ 1131
ADNAN ÖZTÜRK YATIRIMLAR BİRİMİ 1200
MERVE GÜR YATIRIMLAR BİRİMİ 1129
Personel Ad Soyad Birim / Büro Dahili Telefon