sağlık bakanlığı logo

S.H.S. ve Y.S.H.S. Harici Personelin 2019 Yılı Haziran-Temmuz Dönemi İller Arası Yer Değişikliği Kura Sonucu

S.H.S. ve Y.S.H.S. Harici Personelin 2019 Yılı Haziran-Temmuz Dönemi İller Arası Yer Değişikliği Kura Sonucu
S.H.S. ve Y.S.H.S. Harici Personelin 2019 Yılı Haziran-Temmuz Dönemi İller Arası Yer Değişikliği Kura Sonucu ATAMA BİRİMİ

- S.H.S. ve Y.S.H.S. Harici Personelin 2019 Yılı Haziran-Temmuz Dönemi İller Arası Yer Değişikliği için başvuru yapan ve kura sonucu atamaları uygun görülen liste (EK-I) ekte yayınlanmıştır.

- S.H.S. ve Y.S.H.S. Harici Personelin 2019 Yılı Haziran-Temmuz Dönemi İller Arası Yer Değişikliği için başvuru yapan ve kura sonucu tercihine göre yerleştirmesi yapılamayan ancak ilimizin personel ihtiyacına binaen komisyon kararı ile yerleştirilmelerine karar verilen liste (EK-II) ekte yayınlanmıştır.

- İlgili personellerin atamaları Temmuz ayı içerisinde yapılacak olup atama kararları mevcut kadrolarının bulunduğu illere gönderilecektir.

- Ataması yapılan personelin atama tarihi itibari ile en geç 45 (kırkbeş) gün içerisinde ayrılışlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Mazeretleri nedeniyle (rapor vb.) ayrılışını ileriki bir tarihte gerçekleştirecek olan personelin mazeret durumunu dilekçe ve belgeleri ile birlikte Müdürlüğümüze bildirmesi gerekmektedir. Aksi takdirde belirtilen süre içerisinde ayrılışını yapmayan personelin ataması iptal edilecektir.