sağlık bakanlığı logo

Yerel Düzey Sağlık Hizmet Grubu Operasyon Planı Değerlendirme Toplantısı

Yerel Düzey Sağlık Hizmet Grubu Operasyon Planı Değerlendirme Toplantısı
Yerel Düzey Sağlık Hizmet Grubu Operasyon Planı Değerlendirme Toplantısı SİVİL SAVUNMA VE SEFERBERLİK HİZMETLERİ BÜROSU

İl Afet Planı kapsamında Ana Çözüm Ortağı olarak İl Sağlık Müdürlüğümüzce hazırlanan "Yerel Düzey Sağlık Hizmet Grubu Operasyon Planı" Değerlendirme Toplantısı, İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Ünal Hülür başkanlığında 19.02 2019 tarihinde yapılmıştır. 

Toplantıya Acil Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Birimi Uzmanı,,Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı, Başkan Yardımcıları ve ilgili Birim Sorumluları,Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı, Başkan Yardımcıları, Sağlık Hizmetleri İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı. Başkan Yardımcıları, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı ve Başkan Yardımcıları, Destek Çözüm Ortağı Kurum ve kuruluş temsilcileri katılmıştır.

Plan hazırlık çalışmalarını yürüten Sivil Savunma ve Seferberlik Hizmetleri Birim Sorumlusu Sivil Savunma Uzmanı Nursel Acar tarafndan, planın içeriği hakkında bir sunumla bilgilendirme yapılmış ve katılımcılar tarafından olağanüstü durumlarda sağlık hizmeti sunumunun en etkin şekilde nasıl yapılabileceği değerlendirilmiştir.

 

Duyuruya Ait Diğer Resimler