Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
RUS    EN
 
Sağlık Bakanlığı
Antalya Valiliği
Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü
Kamu Hastaneler Birliği Antalya İl Genel Sekreterliği
Antalya İlçe Sağlık Müdürlükleri
Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında Alınacak Danışmanlar İçin İstihdam Duyurusu Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu çeşitli unvanlarda tam zamanlı danışman alımı yapacaktır. Dünya Tütünsüz Günü Etkinliği Düzenlendi Temel Yaşam Desteği Eğitimi ile Temel Yaşam Desteği Eğitici Eğitimi Hakkında Sertifikalı Eğitimlerin Yürürlükten Kaldırılması Hakkında Duyuru Bakan Akdağ, Sağlık Muhabirleri İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi Bakan Akdağ Memleketi Erzurum'da Ramazan Ayında Beslenme 2015 yılı Uyuşturucu ile Mücadele Strateji Belgesi ve Uyuşturucu ile Mücadele Acil Eylem Planı yürürlükten kaldırılmış olup, 2016-2018 Uyuşturucu ile Mücadele Strateji Belgesi ve Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı kabul edilerek yürürlüğe girmiştir.
"Sağlıklı Beslenin, Hayatın Formunu Yakalayın"
14. Performans-Kalite ve Hasta Güvenliği Ajansı "Kongre Özel Sayısı" Yayınlandı... Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu çeşitli unvanlarda tam zamanlı danışman alımı yapacaktır Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Etüt Proje ve Emlak Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere tam zamanlı danışman alım ilanı süresi 11.07.2016 tarihine kadar uzatılmıştır. Akdağ, Sağlıkta Liderlik Toplantısı İçin ABD'de 'Kan Acil Değil, Sürekli İhtiyaçtır'
icon Kepez 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda görevli personelimiz Acil Tıp Teknisyeni Yasin Berberoğlu'nun doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Atatürk Devlet Hastanesi'nde görevli personelimiz Baştabip Yardımcısı Adem Bilgin'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
54.81.84.123
 
Arama
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DUYURULARI
Duyuru Sahibi :
Duyuru Konusu :
Duyuru Tipi :
Duyuru Güncelliği :
  
Duyuru Yayınlayan Kan ve Kan Bileşenleri Kullanan Yataklı Tedavi Kurumlarının Dikkatine:
Duyuru Yayınlayan Sağlık Personelinin Dikkatine: "ANKOS-Cochrane Library Deneme Erişimi Duyurusu"
Duyuru Yayınlayan Sağlık kurum ve kuruluşlarımızda verilen sağlık raporlarının (sağlık kurul raporu ve tek tabip raporu) düzenlenmesi. (2014/29 Sayılı Genelge)
Duyuru Yayınlayan Tıbbi Laboratuvarlar Yönetmeliğinde Değişiklik
Duyuru Yayınlayan Zika Virüs Hastalığı Bilgilendirme ve Vaka Yönetimi Rehberi Güncellenmesi
Duyuru Yayınlayan Yargı Kararları Hk, Asansör Hk,
Duyuru Yayınlayan Hastane Enfeksiyonları Sürveyansı
Duyuru Yayınlayan Acil Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı
Duyuru Yayınlayan 2016 Yılı Fiyat Tarifesi
Duyuru Yayınlayan Planlama Kapsamındaki Cihazlar
Duyuru Yayınlayan Beyaz Kod Sistemi Kullanıcı Klavuzu
Duyuru Yayınlayan Aşı ve Antiserum Tedariği
Duyuru Yayınlayan GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI
Duyuru Yayınlayan Sağlık Çalışanlarına Yönelik Düşük Yönetimi Rehberi