Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
RUS    EN
 
Sağlık Bakanlığı
Antalya Valiliği
Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü
Kamu Hastaneler Birliği Antalya İl Genel Sekreterliği
PERSONEL HABERLERİ
icon Eczacılık Ve Tıbbi Cihaz Şube Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Eczacı Emine Eren'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Finike 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda görevli personelimiz Acil Tıp Teknisyeni Şerife Kara'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kamu Sağlık Hizmetleri Şube Müdürümüz Dr. Çağla Evrim ERKAL'ın kayınvalidesi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. icon Muratpaşa 3 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda görevli personelimiz Acil Tıp Teknisyeni Nurcan Küçükkeleş'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
54.87.128.228
 
Arama
Duyurular
SEVGİ EN İYİ İLAÇTIR KONULU YARIŞMA İLANI

Bakanlığımız tarafından Sağlık çalışanlarına yönelik “Sevgi En İyi İlaçtır” temalı kısa film, öykü ve fotoğraf yarışması düzenlenmiştir.

Yarışma kısa film, fotoğraf ve öykü olmak üzere üç ana kategoride düzenlenmiştir. Yarışma Seçici Kurul Üyeleri ile birinci derece yakınlıkları dışında, Sağlık Bakanlığı’na bağlı birimlerde görev yapan tüm sağlık çalışanlarına açıktır. Bir katılımcı yarışmaya her kategoride en fazla üç eser gönderebilir. Katılımcılar daha önceden herhangi bir yarışmada ödül almamış ya da sergilenmemiş eserleriyle katılabilir.

 

Yarışma Takvimi

Yarışma Başlangıç Tarihi                   3 Eylül 2012

Son Teslim Tarihi                              1 Şubat 2013

Jüri Değerlendirmesi                         15 Şubat/1Mart 2013

Ödül Töreni ve Sergileme                  14 Mart 2013

Geri Alımlar                                       15 Mart 2013

 

Yarışma Sekretaryası

Sağlık Bakanlığı

Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü

Nusret Fişek Caddesi No:41 K Blok

Sıhhıye/Ankara

312 585 28 00

 

 

Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Bu haberin okunma sayısı 1274
ARAŞTIRMA VE SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLMESİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ