Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
RUS    EN
 
Sağlık Bakanlığı
Antalya Valiliği
Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü
Kamu Hastaneler Birliği Antalya İl Genel Sekreterliği
PERSONEL HABERLERİ
icon Muratpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Hemşire Zeynep Ünal'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi'nde görevli personelimiz Acil Tıp Teknisyeni Suzan Keyik'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Alanya 2 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda görevli personelimiz Acil Tıp Teknisyeni Menekşe Sevil'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Antalya Eğitim Araştırma Ve Uygulama Merkezi'nde görevli personelimiz Araştırmacı Fatma Çetin Kaşıkcıoğlu'nun doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kemer 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda görevli personelimiz Tabip Resul Ekrem Özenç'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Antalya İli Genel Sekreterliği'nde görevli personelimiz Ebe Melike Çil'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Özel Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Sağlık Teknikeri Meral Torunoğlu'nun doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Araç Hareket Merkezi'nde görevli personelimiz Teknisyen Yardımcısı Ali Öksüz'ün doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Döşemealtı İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Hizmetli Bahri Göksoy'un doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Nöbetçi Memurluk'unda görevli personelimiz Bekçi Müslim Gürses'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Akseki 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda görevli personelimiz İşçi Eşref Akkaya'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Yemekhane Bürosu'nda görevli personelimiz İşçi Adnan Yıldız'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Serik İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli personelimiz İşçi Ali Akın'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kumluca 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda görevli personelimiz Acil Tıp Teknisyeni Burak Kara'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Serik 4 Nolu (belek) Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda görevli personelimiz Paramedik Seda Holat'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
54.197.94.30
 
Arama
Duyurular
SEVGİ EN İYİ İLAÇTIR KONULU YARIŞMA İLANI

Bakanlığımız tarafından Sağlık çalışanlarına yönelik “Sevgi En İyi İlaçtır” temalı kısa film, öykü ve fotoğraf yarışması düzenlenmiştir.

Yarışma kısa film, fotoğraf ve öykü olmak üzere üç ana kategoride düzenlenmiştir. Yarışma Seçici Kurul Üyeleri ile birinci derece yakınlıkları dışında, Sağlık Bakanlığı’na bağlı birimlerde görev yapan tüm sağlık çalışanlarına açıktır. Bir katılımcı yarışmaya her kategoride en fazla üç eser gönderebilir. Katılımcılar daha önceden herhangi bir yarışmada ödül almamış ya da sergilenmemiş eserleriyle katılabilir.

 

Yarışma Takvimi

Yarışma Başlangıç Tarihi                   3 Eylül 2012

Son Teslim Tarihi                              1 Şubat 2013

Jüri Değerlendirmesi                         15 Şubat/1Mart 2013

Ödül Töreni ve Sergileme                  14 Mart 2013

Geri Alımlar                                       15 Mart 2013

 

Yarışma Sekretaryası

Sağlık Bakanlığı

Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü

Nusret Fişek Caddesi No:41 K Blok

Sıhhıye/Ankara

312 585 28 00

 

 

Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Bu haberin okunma sayısı 1323
ARAŞTIRMA VE SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLMESİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ