Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
RUS    EN
 
Sağlık Bakanlığı
Antalya Valiliği
Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü
Kamu Hastaneler Birliği Antalya İl Genel Sekreterliği
Antalya İlçe Sağlık Müdürlükleri
icon İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi'nde görevli personelimiz Paramedik Mehmet Çelik'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Teknik Destek Ve İkmal Birimi'nde görevli personelimiz İşçi Raşit Sontay'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Nurhan Cömert'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Döşemealtı İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli personelimiz İlçe Sağlık Müdürü Sıdıka Birgül Yılmaz'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Alanya İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Hizmetli Ali Turan'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Manavgat İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Hemşire Şengül Koca'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Korkuteli 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda görevli personelimiz Acil Tıp Teknisyeni Sami Akdağ'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Antalya İl Sağlık Müdürlüğü'nde görevli personelimiz İl Sağlık Müdür Yardımcısı Bayram Yöntem'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Gelen Evrak Bürosu'nda görevli personelimiz Veri Hazırlama Ve Kont. İşlt. Fatma Yılmaz'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Satın Alma Bürosu'nda görevli personelimiz Veri Hazırlama Ve Kont. İşlt. Leyla Bilgiç'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kemer İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Veri Hazırlama Ve Kont. İşlt. Murat Sırtıkırmızı'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi'nde görevli personelimiz Tabip Hakan Çetin'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
50.17.79.100
 
Arama
Duyurular
SEVGİ EN İYİ İLAÇTIR KONULU YARIŞMA İLANI

Bakanlığımız tarafından Sağlık çalışanlarına yönelik “Sevgi En İyi İlaçtır” temalı kısa film, öykü ve fotoğraf yarışması düzenlenmiştir.

Yarışma kısa film, fotoğraf ve öykü olmak üzere üç ana kategoride düzenlenmiştir. Yarışma Seçici Kurul Üyeleri ile birinci derece yakınlıkları dışında, Sağlık Bakanlığı’na bağlı birimlerde görev yapan tüm sağlık çalışanlarına açıktır. Bir katılımcı yarışmaya her kategoride en fazla üç eser gönderebilir. Katılımcılar daha önceden herhangi bir yarışmada ödül almamış ya da sergilenmemiş eserleriyle katılabilir.

 

Yarışma Takvimi

Yarışma Başlangıç Tarihi                   3 Eylül 2012

Son Teslim Tarihi                              1 Şubat 2013

Jüri Değerlendirmesi                         15 Şubat/1Mart 2013

Ödül Töreni ve Sergileme                  14 Mart 2013

Geri Alımlar                                       15 Mart 2013

 

Yarışma Sekretaryası

Sağlık Bakanlığı

Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü

Nusret Fişek Caddesi No:41 K Blok

Sıhhıye/Ankara

312 585 28 00

 

 

Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Bu haberin okunma sayısı 1414
ARAŞTIRMA VE SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLMESİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ