Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
RUS    EN
 
Sağlık Bakanlığı
Antalya Valiliği
Evde Sağlık Hizmetleri
İhale Portalı
Talep Toplama
Antalya İlçe Sağlık Müdürlükleri
Antalya Nöbetçi Eczaneler
icon Kepez Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Filiz Duru Çelik'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kumluca Devlet Hastanesi'nde görevli personelimiz Ebe Sibel Kaya'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Serik 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Aile Hekimi Hüseyin Bankoğlu'nun doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kepez 34 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Aile Hekimi Tarkan Haydaroğlu'nun doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Korkuteli Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Seher Küçükkaşlı'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kepez Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Selda Kaba'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Alanya Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Kadriye Ulaş'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Mühendis Hayriye Ermiş'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde görevli personelimiz Hemşire Aynur Konak'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Korkuteli Devlet Hastanesi'nde görevli personelimiz Diş Tabibi Aydın Yörük'ün doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kepez Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Günay Şaklar'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
54.145.117.60
 
Arama
Duyurular
Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile diğer ilgili mevzuat uyarınca; Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi 20-24 Kasım 2017 tarihleri 08:30-13:00 ve 13:30-17:45 saatleri arasında 5 (Beş) gün süreyle, Müdürlüğümüz ( Toros Mah. Atatürk Bulvarı No:38) Şehit Muhammet Oğuz Kılınç Salonunda, İlçe Sağlık Müdürlükleri ile Merkez ve İlçe 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarında görev yapan, öncelikli olarak " Temel İş Sağlığı ve Güvenliği" eğitimleri eksik veya hiç katılmamış ( mazeret, tayin, geçici görev ile gelen vs.) personele yönelik olarak gerçekleştirilecektir. 
 
Bu program;  Ülkemizdeki tüm kurum ve kuruluşlarca yapılması zorunlu olan çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin yurt genelinde aynı standart ve nitelikte sürdürülmesini sağlamak amacıyla, Bakanlığımız Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından Bakanlığımız ve bağlı kuruluşları merkez ve taşra birimlerinde görev yapmakta olan bir grup iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı ile Hacettepe Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim dalları öğretim üyelerinin desteğiyle 2016 yılında hazırlanan “Sağlık Bakanlığı Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Programı”  doğrultusunda yapılacaktır.
 

 
Bu haberin okunma sayısı 359
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİRİMİ