Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
RUS    EN
 
Sağlık Bakanlığı
Antalya Valiliği
Evde Sağlık Hizmetleri
İhale Portalı
Talep Toplama
Antalya İlçe Sağlık Müdürlükleri
Antalya Nöbetçi Eczaneler
icon Konyaaltı İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Sağlık Teknikeri Yıldız Sıdar'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi'nde görevli personelimiz Acil Tıp Teknisyeni Ahmet Muhammet Büber'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
54.166.203.76
 
Arama
Duyurular
Diyaliz Eğitimleri

Diyaliz sertifikasyon eğitimleri ve resertifikasyon sınavına ilişkin iş ve işlemler; Bakanlık Makamının 30/09/2014 tarihli ve 15233 sayılı onayı ile yürürlüğe giren Hekimler için Hemodiyaliz Sertifikalı Eğitim Programı, Hemşireler için Hemodiyaliz Sertifikalı Eğitim Programı, Hemşireler için Periton Diyalizi Sertifikalı Eğitim Programı eğitim standartları doğrultusunda yürütülecektir.

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 17/08/2017 tarih ve 56733164-799-E.2412 sayılı eğitim merkezi olarak yetkilendirilme, eğitim başvuruları, sertifikalandırma,  sertifikanın geçerlilik süresi, resertifikasyon süreci ve eğitimlerin duyurulması hakkındaki yazısı ekte olup diyaliz eğitimi ile ilgili iş ve işlemlerin yazıda belirtilen doğrultuda yapılması gerekmektedir.
Bu haberin okunma sayısı 87
2. ve 3. BASAMAK SAĞLIK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ