Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
RUS    EN
 
Sağlık Bakanlığı
Antalya Valiliği
Evde Sağlık Hizmetleri
İhale Portalı
Talep Toplama
Antalya İlçe Sağlık Müdürlükleri
Antalya Nöbetçi Eczaneler
icon Serik 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Aile Hekimi Hüseyin Bankoğlu'nun doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kepez Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Filiz Duru Çelik'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kepez Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Günay Şaklar'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kumluca Devlet Hastanesi'nde görevli personelimiz Ebe Sibel Kaya'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kepez 34 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Aile Hekimi Tarkan Haydaroğlu'nun doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Korkuteli Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Seher Küçükkaşlı'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kepez Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Selda Kaba'nın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Alanya Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli personelimiz Ebe Kadriye Ulaş'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Mühendis Hayriye Ermiş'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde görevli personelimiz Hemşire Aynur Konak'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Korkuteli Devlet Hastanesi'nde görevli personelimiz Diş Tabibi Aydın Yörük'ün doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
54.145.117.60
 
Arama
Duyurular
2017 yılı Mayıs Dönemi İl İçi Atama ve Nakil İşlemleri

2017 YILI SAĞLIK PERSONELİ MAYIS DÖNEM TAYİNİ İLAN METNİ

 

Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerinde görev yapan sağlık personeli için Mayıs dönemi İl İçi Atama ve Nakil işlemleri ile ilgili olarak;

 

-Sağlık Personelinin İl İçi Yer Değişikliği Usul ve Esasları Hakkında Yönerge’nin Atanma Dönemleri Başlıklı 6. Maddesine istinaden Mayıs dönemi atamaları için 11.04.2017- 28.04.2017 tarihleri arasında müracaatlar kabul edilecektir.

-Aynı Yönergenin Kadroların İlanı ve Başvurular başlıklı 7. Maddesi gereğince Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Standart Kadro Yönergesine göre açık olan ve doldurulmasına ihtiyaç duyulan kadrolar Müdürlüğümüz internet adresinden ilan edilecek olup, bu kadrolara atanmak isteyen personel en çok 5 (beş) tercihle birlikle başvurusunu müracaat tarihleri içerisinde İlçe Sağlık Müdürlüğü, 112 Başhekimliği ve İl Sağlık Müdürlüğümüze yapmaları gerekmektedir.

-Başvuruların değerlendirilmesinde; öncelikle hizmet puanına göre, hizmet puanlarında eşitlik olması durumunda tercih sıralamasına göre, tercih sıralamasının aynı olması durumunda ise hizmet süresi fazla olan personelin ataması yapılacaktır.

-Sağlık Bakanlığı Sağlık Personelinin İl İçi Yer Değişikliğinin Usul ve Esaslarına Dair Yönergesi'nin Müraacat Sınırlamaları Başlıklı 14. Maddesi gereğince; başvuru yapacak personelin kadro görev yerinin personel dağılım cetveline (PDC) göre doluluk oranı %50 ve altında olan veya başka bir birime atanması halinde kadro görev yerinin PDC'ye göre doluluk oranı %50 ve altına düşecek olan personellerin müraacatlarının uygunluğu sağlık hizmetlerinde aksaklığa meydan vermemek için atama komisyonunca değerlendirilecektir.

-Sağlık Bakanlığınca en son 01/01/2017 tarihinde hesaplanan hizmet puanları başvuruların değerlendirilmesinde dikkate alınacaktır.

-11 Nisan 2017 tarihinde başlayacak olan müracaatlardan en geç 28 Nisan 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Gelen Evrak Birimine ulaşan tayin talepleri değerlendirmeye alınacaktır.

-Başvurular, sadece ilan edilen unvan ve yerlere yapılacaktır. İlan edilen unvan ve yerler dışındaki başvurular işleme alınmayacak ve sonucundan bilgi verilmeyecektir.

-Son müracaat tarihi olan 28.04.2017 tarihi ile görev yaptığı birimde en az 1 (bir) yıl fiilen çalışma süresini doldurmayan personel ve aday memur olanların müracaatları kabul edilmeyecektir.

-Atama kararını iptal ettirenlerin iptal tarihi itibariyle 1 yıl süre geçmeden tayin talebi değerlendirilmeyecektir.

-Müracaat şartlarını taşımadığı halde müracaat ederek sehven yerleştirilen personelin atamaları yapılmayacak, sehven yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.

- Ücretsiz izinde (askerlik, doğum vb.) olan personelin başvuruları kabul edilmeyecektir.

-Atama sonuçları en geç 12.05.2017 tarihinde Müdürlüğümüzün resmi internet sitesinde ilan edilecektir.

-İlan edilen sonuçlara yapılacak olan itirazlar 15.05.2017-16.05.2017 tarihlerinde İl Sağlık Müdürlüğüne bizzat başvurularak yapılacak posta yada kargo yolu ile gönderilen başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

-İl Sağlık Müdürlüğüne süresi içerisinde yapılan itiraz başvuruları Değerlendirme komisyonunca 18.05.2017 tarihinde değerlendirilecektir.

-İtiraz başvuruları değerlendirme sonuçları Müdürlüğümüz web sitesinde (www.antalyasm.gov.tr) 22.05.2017 tarihinde ilanen yayınlanacaktır.

-Başvuruları Müdürlüğümüzce uygun görülen personelin atama işlemleri Mayıs ayı içerisinde yapılacak olup, ataması yapılan personelin ayrılış/başlayış işlemleri Sağlık Personelinin İl İçi Yer Değişikliği Usul ve Esasları Hakkında Yönergenin 14.ve 15. Maddesine istinaden yapılması gerekmektedir. – 
Bu haberin okunma sayısı 1108
İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ