Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
RUS    EN
 
Sağlık Bakanlığı
Antalya Valiliği
Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü
Kamu Hastaneler Birliği Antalya İl Genel Sekreterliği
Antalya İlçe Sağlık Müdürlükleri
Antalya Nöbetçi Eczaneler
icon Antalya Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Ebe Ayşe Ekim'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
54.81.88.93
 
Arama
Duyurular
HESTOUREX Antalya Expo Center'da Kapılarını Açtı

Dünyanın En Önemli Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı HESTOUREX kapılarını açtı.

Dışişleri Bakanlığı çatısı altında Ekonomi Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından desteklenen HESTOUREX, 150 ülkeden 4 bin kişilik satın alma heyetinin katılımıyla kapılarını açtı. Fuarın açılışını Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yaptı.

Fuar alanında kurulan stantları ziyaret eden Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, kongrede yaptığı konuşmada sağlık turizminin önemine değindi. Kongrenin ilk günü İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür’ün moderatörlüğünde gerçekleşen oturuma, Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Mehmet Ali Aydın, Prof. Dr. Haydar Sur, Prof. Dr. Suat Karaküçük konuşmacı olarak katıldı.

Dünyada İlk kez Antalya’da düzenlenen Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı HESTOUREX, Antalya Expo Center’da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Sağlık sektörünün önde gelenleri ile spor ve turizm temsilcileri, dünyanın en iyi destinasyonları arasında yer alan Antalya'nın sadece yaz sezonunda değil, yılın 12 ayında da ziyaret edilebilecek bir kent olduğunu gösterecek.

Yoğun katılımın olduğu HESTOUREX ulusal ve uluslararası düzeyde büyük ilgi görüyor. 6 Nisan Perşembe günü kapılarını açan kongre ve fuar, 9 Nisan Pazar günü sona erecek.

 
Bu haberin okunma sayısı 416
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU