Antalya İl Sağlık Müdürlüğü
RUS    EN
 
Sağlık Bakanlığı
Antalya Valiliği
Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü
Kamu Hastaneler Birliği Antalya İl Genel Sekreterliği
Antalya İlçe Sağlık Müdürlükleri
Antalya Nöbetçi Eczaneler
icon Antalya Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü'nde görevli personelimiz Ebe Ayşe Ekim'in doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
54.81.88.93
 
Arama
Duyurular
HAZIRLAYICI EĞİTİM SINAV SONUÇU

İlimiz Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde aday memur statüsünde görev yapan personellere 17.02.2017 tarihinde Hazırlayıcı Eğtim Sınavı yapılmış olup sınav sonuçları ekte yayınlanmıştır.

NOT : Yayınlanan listede "DERSE YETERSİZ KATILIM NEDENİYLE SINAVI GEÇERSİZ" yazan aday memurlar ile ilgili bakanlığın Müdürlüğümüze göndermiş olduğu derse katılım oranları da ekte yayınlanmıştır.

Bu nedenle, derse yetersiz katılım sağlayanlardan itiraz edecek olan personeller ekte yayınlanan derse katılım listesini göz önünde bulundurarak, USES sistemi öğrenci sayfandaki yardım butonundan konusunu (Hazırlayıcı eğitim sınavı katılım oranı itirazı olarak) belirleyerek itiraz edebilirler.

"SINAVA GİRMEDİ" yazan aday memurlardan itiraz edecek olan personeller ise Müdürlüğümüz Atama Biriminden Hakan BOZDOĞAN ile irtibata geçebilirler.

NOT : Temel Eğitim Sınavı ve Hazırlayıcı Eğitim Sınavının her ikisinden de başarılı olan aday memur personelleri memuriyette 1 (bir) yılını doldurduktan sonra adaylıklarının kaldırılması için bağlı bulundukları kurumlara başvurabilirler. Sınavlardan başarılı olamayanlar ise bir sonraki aday memur eğitim sınavlarına tekrar katılım sağlayacaklardır

.
Bu haberin okunma sayısı 1573
İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ